DYSTRYBUTORY WODY DO DOMU

Najczęściej wybierane produkty

Wszystkie produkty

Główne cechy naszych domowych dystrybutorów wody: 

- Dwa niezależne krany z wodą o różnej temperaturze

- Cichy system chłodzenia – co jest szczególnie ważne w miejscach pracy - nie słychać żadnego hałasu z dystrybutora podczas schładzania wody 

- Łatwość czyszczenia - zdejmowana taca odciekowa nadaje się do mycia w zmywarce, a urządzenie nie wymaga skomplikowanej konserwacji 

- Łatwa instalacja - nie ma konieczności zatrudniania hydraulika, aby zainstalować ten dystrybutor wody w domu, wystarczy tylko gniazdko elektryczne.

DLACZEGO POWIENIEM POSIADAĆ DOMOWY DYSTRYBUTOR WODY?

Domowe dystrybutory wody to rozwiązanie bezpieczne i łatwe w codziennym użytkowaniu. Zapewniają bezpośredni dostęp do zdrowej źródlanej wody, kiedy tylko jej potrzebujesz. Dzięki nim będziesz mógł właściwie nawadniać się przez cały dzień. Dystrybutory wody do domu Primo są najlepszym stałym źródłem wody źródlanej. Ich czarne wykończenie, stalowa podstawa i elegancki wygląd zapewniają idealne dopasowanie się zarówno do każdego wystroju domu. Nasze dystrybutory wody dla domu nie wymagają skomplikowanej instalacji, a wymiana butli nie nastręcza najmniejszych problemów. Jedyne, co potrzebujesz, to ustawić dystrybutor w pobliżu gniazdka z prądem, aby móc natychmiast sięgnąć po szklankę krystalicznie czystej wody źródlanej.

PYTANIA ZADAWANE PRZEZ KLIENTÓW

Jaka jest temperatura wody z dystrybutora? 

W ofercie posiadamy dwa rodzaje dystrybutorów wody – z wodą zimną i gorącą oraz z wodą zimną i w temperaturze pokojowej. Kran z zimną wodą zapewnia wodę o temperaturze od 4 do 10 stopni Celsjusza, podczas gdy kran z wodą gorącą zapewnia wodę w temperaturze 87 do 92 stopni Celsjusza. 

Czy muszę kupić konkretny rodzaj butli do dystrybutora wody do domu? 

Dystrybutory Primo mają uniwersalne mocowanie, co oznacza, że możesz użyć dowolnej standardowej butli do dystrybutora. 

Czy potrzebuję specjalisty, aby zainstalować domowy dystrybutor wody? 

Nasze dystrybutory wody zaprojektowano tak, aby były łatwe w instalacji, dzięki czemu możesz zrobić to sam w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy dostęp do gniazdka elektrycznego.

O PRIMO

Primo jest europejskim liderem w zakresie usług i produktów związanych z dostawami wody źródlanej i dystrybutorów wody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej wody źródlanej, aby prowadzić zdrowy styl życia, a produkty Primo nie tylko to umożliwiają, ale znacznie ułatwiają dbałość o zdrowie na co dzień. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w walkę ze zmianami klimatycznymi. Naszym nadrzędnym celem w tym zakresie jest redukcja emisji CO2. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że obecnie nasze produkcyjne i dystrybucyjne emisje tego gazu są w pełni skompensowane.