DYSTRYBUTORY WODY DO DOMU

Najczęściej wybierane produkty

Wszystkie produkty

Oto główne cechy naszych domowych dystrybutorów wody schłodzonej: -Dwa niezależne krany z wodą o różnej temperaturze Posiada dwa krany z dwoma różnymi temperaturami do wyboru, jeden dla wody o temperaturze otoczenia i jeden dla wody schłodzonej. -Cichy system chłodzenia Szczególnie ważne w miejscach pracy - nie słychać żadnego hałasu z dystrybutora, podczas gdy schładza on wodę do około 4 stopni Celsjusza. -Łatwość czyszczenia Zdejmowana taca odciekowa nadaje się do mycia w zmywarce, a urządzenie nie wymaga skomplikowanej konserwacji. -Uniwersalne mocowanie Uniwersalne mocowanie butli pasuje do każdej standardowej butli do dystrybutora o pojemności 10L, 11L, 15L lub 19L. -Łatwa instalacja Nie ma konieczności zatrudniania hydraulika, aby zainstalować ten wygodny dystrybutor wody do domu, wystarczy tylko gniazdko elektryczne.

UZYSKAJ DOBRĄ CENĘ ZA STOJĄCY DOMOWY DYSTRYBUTOR WODY SCHŁODZONEJ

O popularności dystrybutorów wody do domu i do biór zdecydowała ich stosunkowo niewielki koszt używkowania w odniesieniu do czasu użytkowania. Wielkie butle są znacznie tańsze w porównaniu do małych butelek z wodą pitną, co w dłuższym okresie czasu przynosi konkretne oszczędności. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego stojącego domowego dystrybutora wody należy brać pod uwagę wysokiej jakosci dystrybutor, którego obsługa i konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Dystrybutory Primo idealnie spełniają te kryteria - są wytrzymałe, godne zaufania i w świetnej cenie!

DLACZEGO POWIENIEM WYBRAĆ STOJĄCY DOMOWY DYSTRYBUTOR WODY?

Stojące domowe dystrybutory wody to rozwiązanie inteligentne, bezpieczne i łatwe w codziennym stosowaniu. Zapewniają bezpośredni dostęp do zdrowej źródlanej wody, kiedy tylko jej potrzebujesz. Pozostajesz właściwie nawodniony przez cały dzień. Stojące dystrybutory wody do domu Primo są najlepszym stałym źródłem wody mineralnej. Natomiast ich czarne wykończenie, stalowa podstawa i elegancki wygląd zapewniają wspaniałe dopasowanie zarówno do wystroju domu, jak i biura. Nasze dystrybutory wody do domu nie wymagają skomplikowanej instalacji, a wymiana butli nie nastręcza najmniejszych problemów. Jedyne, co potrzebujesz, to zamówić je i ustawić w pobliżu gniazdka z prądem, aby natychmiast sięgnąć po szklankę czystej wody mineralnej.

FAQ

Jaka jest temperatura wody? W naszych urządzeniach dostępne są dwa krany z wodą o różnej temperaturze. Kran z zimną wodą zapewnia wodę o temperaturze od 4 C do 10 C, podczas gdy drugi kran zapewnia wodę w temperaturze pokojowej. Czy muszę kupić konkretny rodzaj butli do dystrybutora wody do domu? Schładzacze Primo mają uniwersalne mocowanie, co oznacza, że możesz użyć dowolnej standardowej butli do schładzaczy. Czy potrzebuję specjalisty, aby zainstalować domowy dystrybutor wody? Nasze dystrybutory wody zaprojektowano tak, aby były niezwykle łatwe w instalacji, dzięki czemu możesz zrobić to sam w ciągu zaledwie kilku minut.

O PRIMO

Primo jest europejskim liderem w zakresie dostawy usług i produktów związanych z zapewnieniem wody źródlanej, w tym domowych dystrybutorów wody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej wody mineralnej, aby promować zdrowy styl życia, a produkty Primo nie tylko to umożliwiają, ale znacznie ułatwiąją nam dbałość o zdrowie na codzień. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w walkę ze zmianami klimatycznymi Naszym nadrzędnym celem w tym zakresie jest redukcja emisji CO2. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że obecnie nasze produkcyjne i dystrybucyjne emisje tego gazu są w pełni skompensowane. Codziennie dążymy z całych sił, aby osiągnąć nowe cele na rzecz ochorny środowiska naturalnego.