DYSTRYBUTORY WODY KRAKÓW

Najczęściej wybierane produkty

Wszystkie produkty

Dostarczamy wodę na terenie całego Krakowa; niezależnie od tego, gdzie jesteś, Primo dostarczy Twoje zamówienie bezpiecznie i szybko pod same drzwi. Kraków jest pełen dużych i małych firm, które wybierają Primo jako swojego zaufanego dostawcę wody źródlanej. Wiedzą, że mogą na nas polegać w kwestii najwyższej jakości produktów i doskonałej obsługi. Nasz zespół pracuje 24 godziny na dobę, aby zapewnić dostawę wody w Krakowie wprost do Twojego biura lub domu, aby każdy klient był Primo pijąć naszą doskonałą i naturalnie przefiltrowaną wodę.

EKOLOGICZNE DYSTRYBUTORY WODY

Wybierając Primo, wybieracie Państwo firmę troszczącą się o środowisko naturalne i ograniczenie emisji CO2. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty wykonywane są w sposób zgodny ze standardami chroniącymi nasze wspólne środowiska naturalne.

Primo oferuje szeroki wybór produktów idealnie pasujących zarówno do domów jak i biur, dzięki atrakcyjnym projektom i kompaktowym rozmiarom. Nasze najpopularniejsze dystrybutory wody serii delux dostępne są w szerokiej gamie opcji - z gorącą wodą do przygotowania gorących napojów, wodą schłodzoną lub w temperaturze otoczenia. Oferujemy również pompki do wody, które można instalować bezpośrednio na butlach i świetnie sprawdzające się na niewielkich przestrzeniach.

OSZCZĘDZAJ CZAS Z NASZYMI DOSTAWA WODY

Oszczędzaj czas i energię dzięki naszej wspaniałej usłudze dostawy wody w Krakowie! Nasze najwyższej jakości produkty zostaną dostarczone bezpośrednio do Twojego domu lub biura niezależnie od lokalizacji na terenie Krakowa.

Jesteś zawsze w rozjazdach? Staramy się być jak najbardziej elastyczni dla naszych klientów, dlatego oferujemy opcję wyboru daty dostawy, która najlepiej wpasuje się w Twój harmonogram.