Elektryczna pompka do wody Flow z funkcją ładowania przez USB

160,00 zł

Ciesz się świeżą wodą o doskonałym smaku w domu lub w podróży dzięki NOWEJ elektrycznej pompce do wody Flow. W opakowaniu znajduje się pompka do wody Flow + kabel USB do ładowania + instrukcja obsługi. Pompka jest wstępnie naładowana do natychmiastowego użytku i bezproblemowo zapewni przepływ wody z butli do naczynia po naciśnięciu przycisku dozowania. Najważniejszą cechą pompki Flow jest szybkie i łatwe uruchomienie dozowania wody. Jedno naciśnięcie zapewnia do 5 minut ciągłego przepływu wody, a uniwersalna, elastyczna sonda pasuje do butli wszystkich rozmiarów.

W magazynie
SKU
676060
product-extra-service-image
Zaznacz, aby zgłosić zainteresowanie naszą usługą dostaw wody w butlach zwrotnych o pojemności 11 l i 18 l

Elektryczna pompka do wody Flow z funkcją ładowania przez USB

 

Pompka Flow jest produkowana z wysokiej jakości komponentów, zapewniających bezpieczeństwo wody pitnej. Wszystkie części, które mają kontakt z wodą są wykonane z nietoksycznych materiałów, a sondę i dozownik można wyjąć i umyć w zmywarce, co ułatwia konserwację i czyszczenie.

 

Pompka Flow idealnie sprawdzi się podczas podróży, dzięki niskiemu profilowi i kompaktowym wymiarom. Świetnie nadaje się na kemping, pikniki, karawaning, festiwale muzyczne, wyprawy wędkarskie i jednodniowe wycieczki. Większość naszych Klientów używa pompki Flow jako domowego dystrybutora do wody. Zmieści się ona w szafkach lub pod nimi jako niewielki dozownik wody.

 

Doskonale nadaje się także do odpowiedniego nawadniania dzieci i osób starszych oraz może być stosowana w domach opieki. Firmy mogą również korzystać z Flow, używając jej jako biurowego dystrybutora wody. Wytrzymały akumulator litowo-jonowy zapewnia dozowanie ponad 110 litrów wody po każdym ładowaniu. Flow można szybko naładować dzięki uniwersalnemu portowi ładowania micro USB, a wbudowany wskaźnik LED zmienia kolor na niebieski podczas nalewania wody. Pompki Flow można używać także w trakcie jej ładowania.

 

CECHY:

 

  • Waga: 0,5 kg
  • Konstrukcja zewnętrzna pompki: Wytrzymałe tworzywo sztuczne
  • Kolor: biało-czarny
  • Wymiary (cm): (dług.)30,0 x (szer.)9,0 x (wys.)15,0 (67,0 z rurką)
  • Typ armatury: Przycisk elektryczny
  • Akcesoria do pompki (w zestawie): Rurka SS, rurka silikonowa, kabel USB
Te produkty również mogą Ci się spodobać