O nas

Primo Water Corporation jest jednym z wiodących dostawców dystrybutorów wody, wody w butlach wielogalonowych oraz samoobsługowych urządzeń z możliwością uzupełniania wodą pitną na świecie. Korzystając z naszego szerokiego doświadczenia zdobytego w całej Europie opracowaliśmy szeroką ofertę dystrybutorów wody i pompek do wody, które teraz można kupić online.

Są one starannie dopasowane pod względem praktyczności, a funkcjonalność i trwałość każdego produktu zapewnia ich łatwą i ekonomiczną obsługę, aby móc cieszyć się świeżą butelkowaną wodą źródlaną PRIMO, zarówno podczas odpoczynku w domu, jak i w trakcie ulubionych aktywności na świeżym powietrzu. Nasza specjalnie wyselekcjonowana woda źródlana Primo w butelkach 10 litrowych (sprzedawana w zestawach po dwie sztuki) zapewnia Klientom wysokiej jakości ekonomiczne rozwiązanie, które można stosować ze wszystkimi naszymi butlowymi dystrybutorami wody i pompkami. Aby zapewnić pełną wygodę, produkty są dostarczane bezpośrednio do domu klienta.

POMÓŻ NAM CHRONIĆ ŚRODOWISKO – WYBIERZ PRIMO

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska obejmuje maksymalne ograniczenie emisji CO2. Ze względu na status firmy neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla, kupujemy równoważną ilość zielonej energii, która odpowiada zużyciu energii elektrycznej z Europejskimi Gwarancjami Pochodzenia (GO), potwierdzającymi, że nasza energia elektryczna pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Wciąż stawiamy sobie kolejne wyzwania, i dlatego nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi dostawcami, aby jeszcze bardziej ograniczyć wpływ naszych urządzeń na środowisko. Osiągamy to poprzez kompensację emisji dwutlenku węgla powstającej przy dostawie produktów, które kupujesz, a ponadto kompensujemy również emisję dwutlenku węgla powstającego przy produkcji naszych urządzeń.

Woda jest darem natury i głęboko wierzymy, że za jej ochronę jesteśmy najbardziej odpowiedzialni. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać wodę naszym Klientom w sposób przyjazny dla środowiska i że jesteśmy jedną z największych firm europejskich świadczącej usługi dostaw wody w Europie, która posiada certyfikat Carbon Neutral.