DYSTRYBUTOR WODY DO BIURA

Najczęściej wybierane produkty

Wszystkie produkty

W Primo chodzi nam o elastyczność. Uwielbiamy oferować naszym klientom wiele opcji, dzięki czemu można znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Co więcej, nasze solidne dystrybutory wody dla firm, dzięki wytrzymałym materiałom i doskonałej konstrukcji, gwarantują dostarczanie wody mineralnej przez długie lata. Nasze dystrybutory ciepłej i zimnej wody do biura są wyposażone w dwa oddzielne krany, jeden do wody zimnej i jeden do wody gorącej. Kran z gorącą wodą zapewnia natychmiast podgrzaną wodę, idealną do przygotowania filiżanki herbaty, kawy lub gorącej czekolady. Natomiast kran zimnej wody zapewni Ci świeżą, schłodzoną wodę pitną o temperaturze poniżej 10 stopni C.

PRIMO DYSTRYBUTOR GORĄCEJ I ZIMNEJ WODY DLA FIRM: KORZYŚCI I CHARAKTERYSTYKA

Najważniejsze cechy naszych dystrybutorów zimnej i gorącej wody do biura: - Natychmiastowy dostęp do gorącej wody Kran z gorącą wodą zapewnia wodę o temperaturze bliską wrzenia, idealną do szybkiego przygotowania gorących napojów zimą. - Łatwa instalacja Dystrybutory wody dla firm Primo zaprojektowane zostały z myślą o łatwiej instalacji na zasadzie ""zrób to sam"". Twój dystrybutor będzie więc gotowy do użycia zaledwie w kilka minut. - Konserwacja ograniczona do minimum Nasze dystrybutory nie wymagają skomplikowanej konserwacji. Tackę odciekową można wyjmować i myć w zmywarce do naczyń. - Ciche urządzenia Zarówno system schładzania, jak i podgrzewania wody są niesamowicie ciche. Nie musisz się więc obawiać uciążliwego hałasu. - Uniwersalnych uchwyt do butli Wszystkie dystrybutory wody dla firm Primo są kompatybilne z każdym standardem butli z wodą do schładzaczy.

DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ DYSTRYBUTOR WODY DO BIURA?

Primo produkuje najwyższej jakości dystrybutory wody dla firm, które nie tylko wspaniale wyglądają, ale są również w doskonałej cenie! Stałe picie bezpiecznej, bogatej w minerały wody źródlanej to klucz do zdrowego stylu życia. Dodatkowo łatwy dostęp do czystej wody zachęca każdego do regularnego picia, dzięki czemu zapewniasz swojemu organizmowi niezbędne nawodnienie. Nowoczesny czarno-srebrny wygląd i smukła konstrukcja pozwalają Państwu dopasować je do każdego miejsca i każdego wystroju wnętrza domu i biura. Nie wspominając o tym, że nasze urządzenia są najbardziej opłacalnym i przyjaznym dla środowiska naturalnego rozwiązaniem zapewniającym dostęp do wody źródlanej przez cały czas.

FAQ

Jaka jest temperatura podgrzanej wody? Gorąca woda ma temperaturę od 87 do 92 stopni Celsjusza, a więc idealną do przygotowania gorącego napoju. Ile gorącej i zimnej wody jest dostępne na raz? Zbiornik gorącej wody ma pojemność 1L, natomiast zimnej wody ma pojemność 3L. Oba są stale uzupełniane podczas pobierania wody Co jest potrzebne, aby zainstalować dystrybutor wody dla firm? Nie jest wymagane podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej, ani skomplikowany montaż, wystarczy miejsce do umieszczenia w pobliżu gniazdka z prądem. Jak duży jest dystrybutor wody? Wymiary dystrybutora wody: 12,99"" dł. x 12,99"" szer.x 38,19"" wys.

O PRIMO

Nasze wieloletnie doświadczeni w tej branży gwarantuje, że dostarczymy Państwu najlepsze produkty dostępne na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę. Jeśli troszczysz się o środowisko naturalne tak samo jak my, z przyjemnością usłyszysz, że jesteśmy jedną z największych w Europie firm zajmujących dostawą wody do biur, która osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Zobowiązujemy się kompensować wszelkie emisje dwutlenku węgla generowane podczas produkcji i dystrybucji naszych produktów, a także wykorzystywać rPET do tworzenia naszych butli w pełni nadających się do dalszego recyklingu.