DYSTRYBUTOR WODY DO BIURA

Najczęściej wybierane produkty

Wszystkie produkty

W Primo jednym z naszych priorytetów jest elastyczność. Uwielbiamy oferować naszym Klientom wiele opcji, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Co więcej, nasze niezawodne dystrybutory wody dla firm, dzięki wytrzymałym materiałom i doskonałej konstrukcji, gwarantują serwowanie wody źródlanej przez długie lata.

DYSTRYBUTOR GORĄCEJ I ZIMNEJ WODY DLA FIRMY: KORZYŚCI

Najważniejsze cechy naszych dystrybutorów zimnej i gorącej wody do biura: 

- Natychmiastowy dostęp do gorącej wody o temperaturze bliskiej wrzenia, która jest idealna do szybkiego przygotowania gorących napojów zimą. 

- Łatwa instalacja – dystrybutory wody dla firm zostały zaprojektowane z myślą o nieskomplikowanej instalacji na zasadzie ""zrób to sam"". Twój dystrybutor będzie więc gotowy do użycia zaledwie w kilka minut. 

- Konserwacja ograniczona do minimum - nasze dystrybutory nie wymagają skomplikowanej procedury konserwacji. Tackę odciekową można wyjmować i myć w zmywarce do naczyń. 

- Cicha praca urządzenia - zarówno system schładzania, jak i podgrzewania wody są bardzo ciche. Nie musisz się więc obawiać uciążliwego hałasu. 

DLACZEGO POWINIENEM POSIADAĆ DYSTRYBUTOR WODY W BIURZE?

Primo produkuje najwyższej jakości dystrybutory wody dla firm, które nie tylko wspaniale wyglądają, ale są również korzystne cenowo! Stałe picie bezpiecznej, bogatej w minerały wody źródlanej to klucz do zdrowego życia. Dodatkowo łatwy dostęp do krystalicznie czystej wody źródlanej zachęca do regularnego picia, dzięki czemu zapewnisz swojemu organizmowi niezbędne nawodnienie. Nowoczesny czarno-srebrny design i smukła konstrukcja pozwalają Państwu dopasować je do każdego miejsca i każdego wystroju wnętrza domu lub biura.

PYTANIA ZADAWANE PRZEZ KLIENTÓW

Jaka jest temperatura podgrzanej wody? 

Gorąca woda ma temperaturę od 87 do 92 stopni Celsjusza, a więc idealną do przygotowania gorącego napoju. 

Ile gorącej i zimnej wody jest dostępne na raz? 

Zbiornik gorącej wody ma pojemność 1 l, natomiast zimnej wody ma pojemność 3 l. Oba są stale uzupełniane podczas pobierania wody 

Co jest potrzebne, aby zainstalować dystrybutor wody dla firm? 

Nie jest wymagane podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej, a montaż nie jest skomplikowany, wystarczy miejsce do umieszczenia w pobliżu gniazdka z prądem. 

WIĘCEJ O PRIMO

Nasze wieloletnie doświadczeni w tej branży gwarantuje, że dostarczymy Państwu najlepsze produkty dostępne na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę. Jeśli troszczysz się o środowisko naturalne tak samo jak my, z przyjemnością usłyszysz, że jesteśmy jedną z największych w Europie firm zajmujących dostawą wody do biur, która osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Zobowiązujemy się kompensować wszelkie emisje dwutlenku węgla generowane podczas produkcji i dystrybucji naszych produktów, a także wykorzystywać PET do tworzenia naszych butli w pełni nadających się do dalszego recyklingu.